SPECIALE A2/ Bardhi: Nëse PS-ja ka vullnet, gati për Reformën Zgjedhore

Partia Demokratike garanton se do të jetë pjesë e tryezës për Reformën Zgjedhore dhe pret që mazhoranca të japë përgjigje konkrete për propozimet që opozita jashtëparlamentare ka për reformën. Në një intervistë për A2, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, fton shumicën që të mos bëhet pengesë dhe të tregojë vullnet për të mbyllur një orë e më parë Reformën Zgjedhore.

Ndiqni intervistën e gazetares Klementina Cenkollari.