Takimi Putin-Macron, liderët përplasen për Sirinë e protestat – A2

Takimi Putin-Macron, liderët përplasen për Sirinë e protestat

Presidenti francez Emanuel Macron dhe homologu rus Vladimir Putin folën për mundësinë e negociatave të reja për t’i dhënë fund konfliktit në Ukrainë.