“Të parët në grup”, Shqipëria fitore madhështore ndaj Polonisë

Publikuar më: 10/9/2023, ora 22:54

“Të parët në grup”, Shqipëria fitore madhështore ndaj Polonisë

Publikuar më: 10/9/2023, ora 22:54

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit në pjesën e parë dhe Mirlind Dakut në pjesën e dytë, duke i renditur kështu kuqezinjtë në vendin e parë të grupit E me 10 pikë.

“Të parët në grup”, Shqipëria fitore madhështore ndaj Polonisë

Publikuar më: 10/9/2023, ora 22:54

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit në pjesën e parë dhe Mirlind Dakut në pjesën e dytë, duke i renditur kështu kuqezinjtë në vendin e parë të grupit E me 10 pikë.