Të rinj dhe ambiciozë, Shqipëria e motivuar para Francës

Të lumtur që janë pjesë e Kombëtares së drejtuar nga trajneri Edy Reja, por Keidi Bare dhe Marash Kumbulla nuk mendojnë të jenë thjesht plotësues në ekipin kuqezi.