Teatri Eksperimental, ”Salome” provokon publikun dhe Herodin

Vepra më e njohur e Oskar Wild, Salome, vjen këtë fundjave premierë në Teatrin eksperimental. Me një kast aktorësh që përfshin emrat më të mirë të skenës teatrale, kjo tragjedi do të provokojë publikun me skena sensuale, por edhe me dialogun tronditës.

Shkarkoni aplikacionin e A2 CNN