Teatri i kryeqytetit nis punën me festivalin “Adriatik”

Me muzikë, kështu do ta nisë Teatri i Metropolit sezonin e ri artistik. Ansambi i Tiranës siç njihet ndryshe do të jetë e para trupë që do të çelë festivalin e quajtur “Adriatik”.

  • LAJMI I FUNDIT | Apeli lë në fuqi dënimin me 2 vite burg për Adriatik Llallën
  • LAJMI I FUNDIT | Ish-kryeprokurori është shpallur fajtor për fshehje dhe mosdeklarim të pasurisë