Tërheqja e kandidatëve të Bindjes, Përmeti: Arsyet e tyre, të turpshme – A2

Tërheqja e kandidatëve të Bindjes, Përmeti: Arsyet e tyre, të turpshme

Deputeti i Bindjes Demokratike, Andi Përmeti, i ftuar në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN shpjegoi arsyet e tërheqjes së 3 kandidatëve të Bindjes (Dejvis Hebibasi, Bledar Sinella dhe Salvador Kaçaj) nga gara për zgjedhjet vendore.