Thirrja e Bardhit për Berishën: Nëse e bën këtë gjë do ta duartrokas

Publikuar më: 27/5/2022, ora 22:32

Thirrja e Bardhit për Berishën: Nëse e bën këtë gjë do ta duartrokas

Publikuar më: 27/5/2022, ora 22:32

Një nga përplasjet më të ashpra brenda PD-së që pas largimit të Lulzim Bashës nga kreu i PD, ka qenë ajo mes Sali Berishës dhe Gazment Bardhit. Teksa ishte i ftuar “Në Intervistë me Merita Haklaj”, Bardhi u shpreh se Berisha është i përqendruar te nevoja për pushtet brenda PD-së, duke hequr dorë nga opozitarizmi. Ai theksoi se do ta duartrokasë Berishën sa herë ai do të bëjë betejë me regjimin e Ramës.

Thirrja e Bardhit për Berishën: Nëse e bën këtë gjë do ta duartrokas

Publikuar më: 27/5/2022, ora 22:32

Një nga përplasjet më të ashpra brenda PD-së që pas largimit të Lulzim Bashës nga kreu i PD, ka qenë ajo mes Sali Berishës dhe Gazment Bardhit. Teksa ishte i ftuar “Në Intervistë me Merita Haklaj”, Bardhi u shpreh se Berisha është i përqendruar te nevoja për pushtet brenda PD-së, duke hequr dorë nga opozitarizmi. Ai theksoi se do ta duartrokasë Berishën sa herë ai do të bëjë betejë me regjimin e Ramës.