Thomas Strakosha për A2, izolimi, stërvitja e rreptë me babain dhe e ardhmja

Edhe pse janë muaj të vështirë, ku çdo gjë është ndalur për shkak të pandemisë së Covid-19, për portierin e kombëtares Thomas Strakosha interesimi vazhdon të jetë i jashtëzakonshëm, ku e ardhmja e tij është vënë në mes të dëshirës së shumë klubeve, apo rinovimit të kontratës nga Lazio. Por edhe pse mediat italiane nuk ka ditë mos të kenë lajm për 25-vjeçarin, vetë një nga lojtarët me vlerën më të madhe të kartonit nën ngjyrat kuqezi këmbëngul se dëshiron të vazhdojë sa më gjatë te klubi nga kryeqyteti italian.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 21 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Ndërron jetë 62-vjeçari, MSH: Asimptomatik nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 891 të shëruar që nga fillimi i epidemisë
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 240 raste aktive në të gjithë vendin