Tirana-Crvena Zvezda, serbët zhvillojnë stërvitjen e parë në “Air Albania”

Gazetari i sportit në A2, Erald Kodheli sjell detaje në prag të ndeshjes së rëndësishme të Champions League mes Tiranës, kampione të Shqipërisë dhe serbëve të Crvena Zvezda-s