Tirana feston Ditën e Verës, Veliaj falenderon qytetarët, denoncon dhunën e opozitës – A2

Tirana feston Ditën e Verës, Veliaj falenderon qytetarët, denoncon dhunën e opozitës

Kësaj here koha nuk e zhgënjen Erion Veliajn për festën e Ditës së Verës në Tiranë. Moti pranveror dhe dita e diel, favorizuan mbarëvajtjen e festimeve në kryeqytet.