“Tirana Gate 2021”, festivali ndërkombëtar letrar i të rinjve

Festivali Ndërkombëtar Letrar i të Rinjve “Tirana Gate 2021” nis këtë të premte në kryeqytet. Irena Toçi dhe Milena Selimi, dy organizatore të këtij festivali na tregojnë më shumë në Dita Jonë.

  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 12 viktima në 24 orët e fundit, 616 raste
  • LAJMI I FUNDIT | 589 të shëruar në 24 orë, 6289 raste aktive
  • LAJMI I FUNDIT | Po marrin trajtim 148 pacientë, 16 janë në gjendje më të rënduar