Tirana luan kundër Crvena Zvezdës, policia shton masat dhe bllokon rrugët

Policia e Tiranës ka shtuar masat për mbarëvajtjen e rendit gjatë zhvillimit të ndeshjes Tirana-Crvena Zvezda, e vlefshme për kualifikimin për Champions League. Ndeshja do të zhvillohet nesër, në orën 20:00, në stadiumin “Air Albania”.