Tirana rrezikon rënien, Mema: Situata po ndërlikohet

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, e pranon se Tirana ndodhet në vështirësi me pozicionin në renditje, 8 javë nga fundi i kampionatit, por beson tek kthesa. Ndërkohë për teknikun e Flamurtarit, Ilir Daja, Flamurtari përtej problemeve synon Kupat e Evropës dhe vendin e dyte ne klasifikim.

Shkarkoni aplikacionin e A2