Tirana shënon, plas sherri mes tifozëve vip dhe drejtuesve të Skënderbeut – A2

Tirana shënon, plas sherri mes tifozëve vip dhe drejtuesve të Skënderbeut

Shkarkoni aplikacionin e A2