Tirana, trajneri Nevil Dede largohet para ndeshjes me Laçin

Nevil Dede nuk do të jetë më trajner i Tiranës. Vetëm pak minuta përpara startit të ndeshjes së humbur me Laçin, tekniku mori çantën dhe u largua nga stadiumi.