Tirana zbret nga froni Partizanin

Gazetari i A2, Krist Martiro, në një lidhje të drejtpërdrejtë nga stadiumi “Selman Stërmasi”, sjell detaje nga festa e tifozëve bardheblu dhe përgatitjet që po bën klubi për të festuar titullin e 25 kampion.