Tmerrohen shoferët, avioni bën ulje të detyruar në rrugë

Një avion i vogël bëri një ulje të papritur dhe të detyruar në një rrugë të Uashingtonit.

Një zhvillim i tillë shkaktoi panik te shoferët e automjeteve që po kalonin në rrugë, por fatmirësisht episodi përfundoi pa dëme dhe të lënduar. E gjithë ngjarja është kapur me kamera nga një patrullë policie.

  • LAJMI I FUNDIT | Janë 82 të infektuarit e rinj me COVID-19
  • LAJMI I FUNDIT | 11 pacientë ndodhen në terapi intensive, 6 të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | Në Tiranë 30 raste, 11 në Shkodër, 41 pacientë janë shëruar