Trajneri i Partizanit, Sormani: Frikë nga dëmtimet, jo nga virusi

Partizani synon të jetë gati për rifillimin e Kategorisë Superiore, për të përmirësuar vendin e gjashtë dhe të paktën për t’u kthyer në zonën e kupave të Evropës. Pasmë tepër se dy muajve ndërprerje, trajneri Sormani nuk i trembet virusit, por dëmtimeve të futbollistëve.