Tronditet Mirdita dhe Durrësi, 3 viktima brenda pak orësh

Krimi brenda familjes ka goditur sërish me një bilanc tragjik. Në Mirditë, një burrë ka vrare ish- bashkëshorten dhe vëllain e saj. Ndërsa në Durrës, një 63-vjeçar vrau me mjete të forta bashkëshorten brenda në ambientet e biznesit të tyre.