Tronditet Tirana, 3 të vdekur: Dhëndri vret vjehrrin dhe vjehrrën, më pas veten – A2

Tronditet Tirana, 3 të vdekur: Dhëndri vret vjehrrin dhe vjehrrën, më pas veten

Një vrasje e trefishtë ka tronditur në orët e para të mëngjesit Tiranën. Sipas burimeve të policisë, në zonën e Astirit ka ndodhur një tragjedi familjare, ku shtetasi Majlind Lila ka vrarë me armë zjarri shtetasit Bujar Mataj dhe Xhevahire Mataj, përkatësisht vjehrri dhe vjehrra.