Vaksinimi masiv, 600 efektivë morën dozën në Tiranë, procesi dhe në rrethe

Mijëra efektivë policie në të gjithë vendin nisën të marrin vaksinën anti-covid. Procesi nisi nga Tirana në stadiumin “Air Albania”, ku u inspektua nga kryeministri Rama ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu, dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.