Video-skandali me kokainë, Artan Hoxha: Kjo nuk është një çështje politike – A2

Video-skandali me kokainë, Artan Hoxha: Kjo nuk është një çështje politike

Pasi doli nga selia e SPAK, ku u pyet nga prokurorët për videon e publikuar ku shfaqet një person ndërsa konsumon kokainë në banakun e një lokali dhe që mendohet të jetë kryetari i bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, gazetari Artan Hoxha tha disa njerëz po mundohen ta politizojnë çështjen.