Vijon dhuna, disa të lënduar, 80 policë nga Vlora drejt Tiranës

Publikuar më: 24/5/2022, ora 22:18

Vijon dhuna, disa të lënduar, 80 policë nga Vlora drejt Tiranës

Publikuar më: 24/5/2022, ora 22:18

Nuk kanë të ndalur incidentet në prag të ndeshjes së futbollit mes Romës dhe Feyenoord e vlefshme për finalen e Conference League.