Vizita e fundit si kancelare, dekorata e Ramës dhe ecuria e Procesit të Berlinit

I ftuar në studion e “Ditari” në A2 CNN ishte analisti Gjergji Vurmo.

  • LAJMI I FUNDIT | Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmeti raportohet të jetë i magnitudës 3,9
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmeti, 24 kilometra në verilindje të Tiranës