Vizita e Ramës në Turqi, Krasniqi: U thanë të pavërteta për BE

Analisti Afrim Krasniqi ishte i ftuar në Ditarin e mbrëmjes në A2, ku bëri një analizë të detajuar të vizitës së kryeministrit Edi Rama në Turqi dhe të deklaratave që kreu i qeverisë bëri së bashku me presidentin Erdogan gjatë konferencës së përbashkët për shtyp.