Vllaznia drejt ringritjes, prezantohet Matko Djarmati

Vllaznia ka nisur projektin e ri dhe, në pritje të firmës me trajnerin Tomas Brdariç, ka prezantuar drejtorin sportiv Matko Djarmati. Kroati, me të kaluar të gjatë në futbollin shqiptar si lojtar, ka nisur një aventurë të re në Shkodër me propozim të klubit të Rijekës, me të cilin shkodranët janë në tratativa për t’u binjakëzuar.