Vlora hap sezonin turistik me panair, koncert dhe spektakël fishekzjarrësh – A2

Vlora hap sezonin turistik me panair, koncert dhe spektakël fishekzjarrësh

“Ejani në Vlorë”, është ftesa e Bashkisë së qytetit bregdetar, e cila synon që këtë vit të kthehet në epiqendrën e turizmit veror. Me këtë slogan Vlora hapi zyrtarisht sezonin turistik 2019. Një sërë aktivitetesh i kanë paraprirë çeljes zyrtare të sezonit, ku një prej tyre ishte edhe panairi i turizmit ku u prezantuan bizneset dhe gastronomia vlonjate.

Shkarkoni aplikacionin e A2