Volejboll/ Partizani dhe Erzeni, debutim historik në Europë

Ndeshje historike do të jetë ajo e pasdites së sotme mes Partizanit dhe Erzenit të Shijakut në volejboll, me klubet shqiptare që ndeshen për herë të parë në një kompeticion ndërkombëtar.