Volejbolli shqiptar, Skënderbeu mund Partizanin dhe synon titullin kampion

Publikuar më: 18/3/2023, ora 17:23

Volejbolli shqiptar, Skënderbeu mund Partizanin dhe synon titullin kampion

Publikuar më: 18/3/2023, ora 17:23

Pasi i mposhtën në finalen e Kupës së Shqipërisë, vajzat e Skënderbeut edhe këtë herë nuk falën ndaj Partizanit dhe e mundën atë 3-0 në kampionat. Një ndeshje e luftuar me plot emocione, por në fund festa ishte për vajzat korçare që u treguan më të sakta dhe mbeten skuadra pretendente për trofeun në fund

Volejbolli shqiptar, Skënderbeu mund Partizanin dhe synon titullin kampion

Publikuar më: 18/3/2023, ora 17:23

Pasi i mposhtën në finalen e Kupës së Shqipërisë, vajzat e Skënderbeut edhe këtë herë nuk falën ndaj Partizanit dhe e mundën atë 3-0 në kampionat. Një ndeshje e luftuar me plot emocione, por në fund festa ishte për vajzat korçare që u treguan më të sakta dhe mbeten skuadra pretendente për trofeun në fund