Vranësira dhe shi ditën e nesërme, forcohet dhe era

Publikuar më: 25/11/2021, ora 20:00

Vranësira dhe shi ditën e nesërme, forcohet dhe era

Publikuar më: 25/11/2021, ora 20:00

Parashikimi i motit për nesër dhe ditët në vijim sillet në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja.