Vranësira në të gjithë territorin, ulen temperaturat në mesditë

Publikuar më: 17/11/2021, ora 10:18

Vranësira në të gjithë territorin, ulen temperaturat në mesditë

Publikuar më: 17/11/2021, ora 10:18

Parashikimi i moti për sot dhe tre ditët në vijim vjen në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja.