Vrasja e dy të rinjve, Malësi e Madhe, arrestohet babai i autorit të dyshuar

Policia e Shkodrës mësohet se ka firmosur, në orët e para të mëngjesit, të kësaj të premte, fletarrestin për Rrok Pepajn, babai i të riut të shpallur në kërkim, Daniel Pepaj, i cili dyshohet si autori i vrasjes së dy kushërinjve të tij, Klemend Pepaj dhe Vilson Cutaj, në fshatin Vrith, të Malësisë së Madhe.