Vrasja e dy vëllezërve, avokati i Ndocit: S’ka lidhje me ngjarjen, ishte dhe në varrim

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për dy të ndaluarit, Altin Ndoci dhe Klevis Alla, 22 vjeç, të cilët dyshohen si vrasës të dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhiaj, ngjarje kjo e ndodhur pranë “NISH Tullës” në datën 27 prill.