Vrasja e Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim Dervis Arapi

Dy ditë pas vrasjes së Jurgen Kurtit në Tiranë, A2CNN mëson se është shpallur në kërkim Dervis Arapi, djali i tregtarit të vrarë dy vite më parë në një minimarket të qytetit të Durrësit.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 21 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 9 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 13 raste personel shëndetësor dhe pacientë në spital
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 1050 raste në total, 205 janë raste aktive