Vrasja e Lazër Arrajt, Policia: Si autor dyshohet kushëriri i viktimës

Policia e Shkodrës, pas disa shoqërimeve dhe kontrolleve të pandërprera, ka një emër të dyshuar si autor i mundshëm i vrasjes se 55-vjeçarit Lazër Arraj. Uniformat blu kanë ndaluar si të dyshuar djalin e xhaxhait të viktimës, Marash Arraj.