Vrasje e dyfishtë në Dragostunjë, burri vret gruan dhe vetëvaret

Gazetarja Belinda Ruçaj tregon detaje mbi ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme, një tjetër krim në familje në pak ditë.