Vrasjet e stilit mafioz, 4 viktima brenda 1 jave, policia sekuestron gëzhoja e makina të djegura

Publikuar më: 23/7/2022, ora 13:14

Vrasjet e stilit mafioz, 4 viktima brenda 1 jave, policia sekuestron gëzhoja e makina të djegura

Publikuar më: 23/7/2022, ora 13:14

Policia vijon të mos ketë asnjë të dyshuar për dy atentatet që i morën jetën 4 personave brenda një jave. Mbrëmjen e së premtes mbeti i vdekur Klisman Preçi, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës Ylli Brahimi. 46-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa ka marrë dëmtime në gjoks dhe në këmbë.

Vrasjet e stilit mafioz, 4 viktima brenda 1 jave, policia sekuestron gëzhoja e makina të djegura

Publikuar më: 23/7/2022, ora 13:14

Policia vijon të mos ketë asnjë të dyshuar për dy atentatet që i morën jetën 4 personave brenda një jave. Mbrëmjen e së premtes mbeti i vdekur Klisman Preçi, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës Ylli Brahimi. 46-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa ka marrë dëmtime në gjoks dhe në këmbë.