Vrau dhëndrin, prokuroria kërkon arrest me burg për Mexhit Picarin dhe të bijën

Prokuroria e Tiranës pritet të kërkojë arrest me burg për Mexhit Picarin dhe vajzën e tij Dhurata Saliaj, të cilët akuzohen së në bashkëpunim me njëri-tjetrin vranë Kudret Saliajn dhe plagosën avokatin Adriatik Cama. Gazetari Armand Bajrami sjell detaje nga ngjarja e rëndë.