Vritet lideri i ISIS, Abu Bakr al-Baghdadi

Burime nga Siria, Iraku dhe Irani bëjnë me dije se kreu i Shtetit Islamik, Abu Bakr al-Baghdadi dyshohet të jetë vrarë gjatë një sulmi ajror të avionëve amerikan në Siri.