Zaev në Bruksel: Gjermania ka frikë nga deklaratat e Ramës

“Holanda dhe Franca kanë më shumë rezerva për nisjen e negociatave me Shqipërinë, ndërsa gjermanët frikësohen nga kërcënimet e Edi Ramës për ndryshime të mundshme kufijsh, të cilat mund të destabilizojnë rajonin”.

Shkarkoni aplikacionin e A2