Zbardhet incidenti ajror në Detin e Zi, piloti rus lëshoi raketë për të rrëzuar avionin britanik

Nga A2 CNN
14 Shtator 2023, 23:31 | Aktualitet

Një incident ajror i ndodhur në vitin 2022, që ka për protagonist Forcat Ajrore ruse dhe britanike, është zbuluar nga BBC.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri