Zbutet Vucic? Idro Seferi: Nuk besoj se Beogradi do të harrojë asociacionin

Gazetari Idro Seferi nga Beogradi tregon për vizitën e Miroslav Lajcak dhe Andrew Palmer në kryeqytetit serb, në prag të një takimi të mundshëm Vucic-Kurti.