Zgjedhjet e 25 prillit, Haxhinasto: Rezultati i LSI do të tejkalojë rezultatin e 2017

Kandidati i LSI për zgjedhjet e 25 prillit Edmond Haxhinasto u shpreh optimist që LSI do të ketë rezultat më të mirë se në zgjedhjet e 2017-ës. Në studion e “Absolut 4” ai tha se LSI ka program konkret dhe të prekshëm për të gjithë qytetarët.