Zgjidhja e krizës politike, si lexohet gjuha e socialistëve dhe demokratëve

Analisti dhe pedagogu Roland Lami, i ftuar në Ditari në A2, analizon situatën politikën në vend.

Shkarkoni aplikacionin e A2