Zhvillimet ekonomike/ Koncesioni i aeroportit dhe deklarata e Bashës

Këtë të martë gazetari Angelo Haruni ka folur në lidhje me kalimin e koncesionit të aeroportit “Nënë Tereza” te “Kastrati Grup” dhe për deklaratën e zotit Basha se nëse vjen në pushtet, do ta zhbëjë këtë koncesion. Po ashtu do të flasim edhe për reagimin e ekspertëve ndaj planeve ekonomike të forcave opozitare, PD dhe LSI.