“Zgjedhja e Amerikës”, Medlir Mema: Qëllimi i Trump, vetëm drejt bazës së tij

Nga A2 CNN
2 Tetor 2020, 22:22 | Aktualitet

Medlir Mema, pedagog në Tokio, foli në A2 mbi debatin e parë presidencial në SHBA mes Trump dhe Biden.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi