Viti fillon i kthjellët dhe i ngrohtë, temperaturat deri në 22 gradë

Nga A2 CNN
31 Dhjetor 2021, 18:42 | Aktualitet

Meteorologia Tanja Porja jep detaje për zhvillimin e motit në orët e para të vitit 2022.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani