Viti i Ri 2022, festime në disa qytete kryesore të vendit

Nga A2 CNN
1 Janar 2022, 12:57 | Aktualitet

Atmosfera festive e mbushur me fishekzjarrë dhe koncerte në disa nga sheshet kryesore të Shqipërisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu