Viti i ri akademik dhe detyrimi për t’u vaksinuar. Çfarë mendojnë studentët?

Nga A2 CNN
18 Tetor 2021, 13:11 | Aktualitet

Gazetari Armend Pire sjell zërin e studentëve që këtë vit akademik duhet të prezantojnë një vërtetim vaksinimi në derën e fakultetit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi